Regulamin korzystania z usług witryny

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi warunkami korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszych usług, akceptujesz niniejszy regulamin w całości.

Warunki ogólne:

Korzystanie z witryny www.bici-tienda.com oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Zaakceptowanie regulaminu oznacza zgodę na przestrzeganie wszystkich zawartych w nim zasad i postanowień.

Prawa autorskie:

Wszystkie prawa autorskie do treści, grafik, logo i innych materiałów znajdujących się na witrynie www.bici-tienda.com należą do nas lub osób trzecich, które udzieliły nam odpowiednich licencji. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów z naszej witryny bez naszej wyraźnej zgody jest zabronione.

Zabraniane działania:

Zabrania się naruszania bezpieczeństwa naszej witryny poprzez działania takie jak próby nieautoryzowanego dostępu do systemów lub danych, ataki typu „DDoS”, wysyłanie spamu oraz wszelkie inne działania mogące naruszyć integralność lub dostępność naszej witryny.

Odpowiedzialność:

Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z naszej witryny, w tym szkody spowodowane wirusami komputerowymi, utratą danych lub innymi nieprzewidzianymi okolicznościami.

Zmiany w regulaminie:

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany będą publikowane na tej stronie.